top

Atwood Rope MFG

Atwood Rope MFG to znany amerykański producent lin, paracordów i repów. Z jego produktów chętnie korzystają między innymi miłośnicy survivalu i bushcraftu. W naszym sklepie znajdziesz wytrzymałe paracordy Atwood Rope MFG o różnych grubościach i wzorach.
Filtry (1)
Filtry
Kupuj przez
 1. Kategoria
  Pozostałe akcesoria turystyczne
Zobacz jako Siatka Lista

1 Produkty

 1. -10%
  Repsznur Atwood Rope MFG 550 Paracord 30 m - xanthoria
  Repsznur Atwood Rope MFG 550 Paracord 30 m - xanthoria
  w tym VAT 44,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 49,99 zł (-10%)
  Rekomendowana cena producenta 49,99 zł (-10%)
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 Produkty

Wyczyść

Paracord Atwood Rope MFG – najwszechstronniejsza linka na rynku

Paracordy wywodzą się z ekwipunku wojskowego, jednak obecnie znajdują szeroki zastosowanie w wielu aktywnościach. Świetnie sprawdzają się oczywiście w survivalu, bushcrafcie i aktywnościach militarnych. Stanowią też nieocenioną pomoc na kempingu czy podczas trekkingu. Paracordy są chętnie używane również przez miłośników kajakarstwa czy żeglarstwa, sprawdzą się również na co dzień. Czym wyróżniają się paracordy Atwood Rope MFG? Przede wszystkim wytrzymałością oraz jakością wykonania. Rdzeń paracordów amerykańskiej marki składa się z 7 niezależnych żył, które odpowiadają za jego wysoką wytrzymałość i niezawodność. Producent nie uznaje w tym względzie żadnych kompromisów. Obecnie dostępnych jest klika wersji paracordów Atwood Rope MFG, między innymi odblaskowe, świecące w ciemności, Kevlar® czy UHMWPE paracord. Amerykańska marka wyznaczyła wiele standardów w branży, które są powielane przez innych producentów.

Skąd pochodzi marka Atwood Rope MFG?

Marka Atwood Rope MFG została założona w 1985 roku. Od początku działalności skupiała się na projektowaniu i produkcji najwyższej jakość lin i paracordów, odpowiadając na zapotrzebowanie rynku. Cały czas wprowadzała też innowacyjne rozwiązania i materiały, dzięki czemu liny Atwood Rope MFG po dziś dzień pozostają w światowej czołówce. W ofercie marki przewinęły się takie produkty, jak liny do prac wysokościowych, liny cumownicze, żyłki wędkarskie, paracordy to zastosowań taktycznych i survivalowych, smycze dla psów czy nawet cięciwy łuków. Marka Atwood Rope MFG realizuje również zlecenia rządowe, co świadczy o najwyższej jakości jej wyrobów. Obecnie siedziba marki znajduje się w Ohio, a jej produkty są dostępne niemal na całym świecie. Wszystkie liny, paracordy i repy Atwood Rope MFG są produkowane w USA, co daje gwarancję najwyższej jakości wykonania.

Paracordy Atwood Rope MFG – sklep 8a.pl oferuje szeroki wybór

W naszym sklepie skupiamy się przede wszystkim na miłośnikach outdooru, survivalu i bushcraftu. Stąd też szeroki wybór cienkich repów i mocnych paracordów Paracordy Atwood Rope MFG, które doskonale spiszą się w wielu zastosowaniach. Od przygotowania schronienia i wykonania prostych narzędzi po naprawy sprzętu. Charakteryzujące się niezwykłą wytrzymałością linki stanowią jeden z podstawowych elementów każdego zestawu survivalowego.