top

Arctic Bay

Arctic Bay to jeden z najbardziej cenionych kanadyjskich producentów odzieży zimowej. W jego ofercie znajdziesz ciepłe, puchowe kurtki typu parka, które doskonale łączą niepowtarzalną stylistykę z doskonałymi właściwościami termicznymi.
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.
Wyczyść

Arctic Bay – wyjątkowa odzież prosto z Kanady

Zaprojektowane w Kanadzie i wyprodukowane w Kanadzie – takie są właśnie kurtki Arctic Bay. Marka ta udanie łączy cechy niezbędne odzieży noszonej w ostrym kanadyjskim klimacie z najnowszymi trendami w modzie. Doskonałe właściwości użytkowe w arktycznych warunkach, niepowtarzalny styl oraz elementy czerpiące z kanadyjskiego dziedzictwa to doskonały połączenie, które pozwoliło stworzyć wyjątkową odzież. Marka Arctic Bay jest znana na całym świecie przez miłośników najwyższej jakości zimowej odzieży. Optymalnie sprawdza się w surowych klimatach, w których zimy są długie i mroźne, z przeszywającymi, zimnymi wiatrami oraz intensywnymi opadami śniegu. To właśnie w takich miejscach dobór odpowiedniej odzieży ma kluczowe znaczenie dla zachowania maksymalnego komfortu. Wiele rozwiązań stosowanych przez kanadyjską markę pochodzi z rejonów arktycznych, w których mieszkńcy na co dzień doświadczają ekstremalnych warunków pogodowych, takich ja mrozy sięgające nawet – 55 stopni Celsjusza.

Czym wyróżniają się kurtki Arctic Bay?

Inspirowane odzieżą używaną przez Inuitów kurtki doskonale łączą stosowane od wielu wieków rozwiązania z nowoczesnymi materiałami oraz akcentami stylistycznymi. Większość modeli jest ocieplana naturalnym puchem- najdoskonalszą ociepliną stosowaną w odzieży outdoorowej. Charakteryzuje się on bardzo niską wagą i jednocześnie posiada wyjątkowe właściwości izolacyjne. Dzięki temu zapewnia niezrównany komfort w czasie silnych mrozów, skutecznie odgradzając organizm od niskich temperatur. Lekkie materiały zewnętrzne doskonale łączą syntetyczne włókna nylonu z naturalną bawełną. Dzięki temu kurtki oferują maksymalną wygodę noszenia, a jednocześnie skutecznie chronią przed niesprzyjającą pogodą. Kolejną cechą wyróżniającą kurtki Arctic Bay jest perfekcyjne wykończenie wszystkich szczegółów. Równe szwy, najwyższej jakości zamki YKK oraz unikalne, drobne ozdoby to rzeczy, które sprawiają, że warto zdecydować się na kurtkę kanadyjskiej marki.

Kurtki Arcitc Bay kupisz w sklepie 8a.pl

Zapewniamy szeroki wybór damskich i męskich kurtek na prawdziwie arktyczne warunki. Zimowe modele świetnie spiszą się w czasie spacerów po zaśnieżonych ścieżkach, a także podczas nagłego ataku zimy w mieście. Szczególną popularnością cieszą się puchowe kurtki typu parka. Dłuższy krój oferuje dodatkową ochronę przed zimnem. Duża ilość kieszenie, jakie najczęściej pojawiają się w tego typu kurtkach, pozwoli rozgrzać dłonie lub przenieść wszystkie niezbędne drobiazgi. Sprawdź wyjątkowe kurtki Arcitc Bay i ciesz się komfortem w czasie zimowych mrozów!