Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Akcesoria wspinaczkowe

Akcesoria wspinaczkowe to drobiazgi, które mogą przydać się zarówno na panelu, jak i podczas treningu w skałach. Znajdziesz tu wszystko to, co pozytywnie wpłynie na komfort w trakcie aktywności.
9
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

na stronę
 1. -20%
  Worek na magnezję E9 Osso - black
  Worek na magnezję E9 Osso - black
  Cena promocyjna 60,00 zł Cena regularna 75,00 zł
 2. -20%
  Rękawice do wspinaczki w rysach Ocun Crack Gloves
  Rękawice do wspinaczki w rysach Ocun Crack Gloves
  Już od 95,20 zł Cena regularna 119,00 zł
 3. -40%
  Okulary do asekuracji Metolius Upshot Belay Glasses
  Okulary do asekuracji Metolius Upshot Belay Glasses
  Cena promocyjna 176,99 zł Cena regularna 294,99 zł
 4. -15%
  Y&Y Vertical Classic - okulary do asekuracji
  Y&Y Vertical Classic - okulary do asekuracji
  Cena promocyjna 254,99 zł Cena regularna 299,99 zł
 5. -10%
  Okulary asekuracyjne Y&Y Vertical Plasfun - black
  Okulary asekuracyjne Y&Y Vertical Plasfun - black
  Cena promocyjna 224,99 zł Cena regularna 249,99 zł
 6. -20%
  Woreczek na magnezję Ocun Push - black/green
  Woreczek na magnezję Ocun Push - black/green
  Cena promocyjna 58,39 zł Cena regularna 72,99 zł
 7. -22%
  Woreczek na magnezję Arcteryx C40 Chalk Bag M - black
  Woreczek na magnezję Arcteryx C40 Chalk Bag M - black
  Cena promocyjna 98,27 zł Cena regularna 125,99 zł
 8. -20%
  Pasek do woreczka na magnezję Ocun Chalk Bag Belt - black
  Pasek do woreczka na magnezję Ocun Chalk Bag Belt - black
  Cena promocyjna 6,39 zł Cena regularna 7,99 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

na stronę

Akcesoria wspinaczkowe – praktyczne elementy szpeju

Wspinaczka to sport, który wymaga dużego przygotowania i zaangażowania. Właśnie dlatego nasz sklep oferuje szeroką gamę akcesoriów, dzięki którym wygodniej pokonasz ścianę czy zabezpieczysz nowe drogi. Znajdziesz tutaj na przykład szczoteczki do czyszczeni uchwytów, magnezję czy woreczki na ten podnoszący przyczepność proszek. To również wszystkie te rzeczy, które mogą towarzyszyć miłośnikom wspinaczki na co dzień, jak stylizowane breloczki czy przyrządy do ćwiczeń dłoni oraz palców.

Akcesoria wspinaczkowe – niezbędne na ścianie

W asortymencie naszego sklepu znajduje się wiele różnorodnych elementów szpeju, tak aby zapewnić możliwie kompleksową ofertę dla każdego miłośnika tego sportu. Wśród akcesoriów wyróżnić można składane noże do lin, które sprawdzą się w sytuacjach awaryjnych. Ponadto mogą się przydać do wielu innych zastosowań, nie wyłączając przygotowania prostego posiłku. Na drogach wielowyciągowych niezbędne jest dysponowanie większa ilością szpeju, który musi być zawsze pod ręką. Wtedy z pomocą przychodzą dodatkowe akcesoria wspinaczkowe, jak szpejarki na ramię i karabinki sprzętowe. Pozwalają na łatwy i szybki dostęp do każdego elementu wyposażenia. Dla osób chcących  podnieść komfort podczas asekurowania przygotowaliśmy pryzmatyczne okulary do asekuracji. Pozwalają one zachować naturalną pozycję głowy przy jednoczesnej ciągłej obserwacji pierwszego wspinacza. W przypadku intensywnych treningów i długich dróg niezbędne okażą się również plastry i balsamy regenerujące dla wspinaczy.  W czasie wspinaczki posiadanie różnych akcesoriów jest niezwykle ważne, żeby móc uprawiać ten sport bezpiecznie i czerpać z tego jak największą przyjemność.

Akcesoria wspinaczkowe przydatne na co dzień

Każdy miłośnik wspinaczki chciałby spędzać jak najwięcej czasu na ścianie, jednak nie zawsze jest to możliwe. To właśnie dlatego powstają akcesoria wspinaczkowe doskonale przywołujące najlepsze momenty z ostatniego wypadu. To również świetne pomysły na prezent. Breloczki z krzywkami z friendów czy w kształcie karabinka pomogą w złączeniu ze sobą kilku kluczy. Jednocześnie będą wskazywały na Twoje wspinaczkowe hobby. Przyrząd do ćwiczeń wesprze natomiast zachowanie odpowiedniej sprawności dłoni, kiedy nie trenujesz na panelu. Możesz po niego sięgnąć w przerwie od pracy czy podczas wieczornego relaksu. W ofercie posiadamy różnego typu akcesoria, tak abyś bez problemu skompletował cały funkcjonalny zestaw, który doskonale sprawdzi się podczas wspinaczki. Będziesz mógł wygodniej zmierzać od topu.

Sprawdź też podstawowe akcesoria wspinaczkowe:

Uprzęże wspinaczkowe Kaski wspinaczkowe Woreczki na magnezję Karabinki Liny wspinaczkowe