Do końca promocji pozostało: 1 dni 21 godz 15 min 22 s   Zobacz więcej ›

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Okulary

Okulary przeciwsłoneczne

Chociaż okulary przeciwsłoneczne kojarzone są przede wszystkim z latem, to miłośnicy sportów outdoorowych nie rozstają się z nimi przez cały rok. W górskiej scenerii szczególnie intensywnie doświadczamy oddziaływania promieni słońca. Mogą one nie tylko ograniczyć naszą widoczność, lecz również narazić oczy na łzawienie i pieczenie, a w najbardziej ekstremalnych przypadkach na tzw. “śnieżną ślepotę” czyli oparzenie spojówki i rogówki. Dobre okulary słoneczne są zatem niezbędnym elementem naszego wspinaczkowego, narciarskiego czy turystycznego stroju.
Sklep 8a.pl posiada w swoim asortymencie profesjonalne męskie okulary przeznaczone dla amatorów zimowej turystyki i rekreacji oraz sportów wodnych. Naszym Klientom oferujemy przeciwsłoneczne okulary antyrefleksyjne, które dzięki obecnym na powierzchni soczewek filtrom, skutecznie absorbują promienie UV. Okulary zapewnią nam komfort podczas ich noszenia, znakomitą widoczność oraz skuteczną ochronę oczu, a specjalne otwory wentylacyjne zapobiegną zaparowaniu szkiełek. Szczególną grupę stanowią okulary wysokogórskie z bocznymi osłonkami które zabezpieczają przed promieniami odbitymi od śniegu.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą modnych, sportowych okularów przeciwsłonecznych dla mężczyzn oraz dzieci.

Wyświetl:
Producent
Cena
    od do
Twój wybór: Usuń wszystkie