Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Bransoletki

H2. Bransoletki

Biżuteria w świecie wspinaczkowym z początku wydaje się czymś obcym jednak po dłuższym zastanowieniu popularność tego zjawiska i zaangażowanie wielu osób wkładane w rozwój sportu sprawiają, że zachodzi potrzeba identyfikowania się z całą społecznością. Bransoletki wykonane są zawsze w oparciu o motywy wspinaczkowe z wykorzystaniem takich elementów jak liny, czy elementy biżuteryjne przedstawiające karabinki, ósemki, czy kubki. Wysokiej jakości biżuteria doskonale nadaje się na prezent zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn – miłośniczek i miłośników wspinaczki. Dzięki temu na co dzień można mieć zawsze przy sobie element nawiązujący do ideologii wspinaczkowej. Wszyscy wokół zobaczą, co jest Twoją prawdziwą pasją, a niekiedy okaże się, że osoba z autobusu, czy kolejki w sklepie widząc ten niewielki, aczkolwiek dopracowany detal nawiąże z Tobą kontakt, po którym okaże się, że jesteście umówieni na wspólną wspinaczkę.
Sklep 8a.pl w swoim asortymencie posiada produkty producentów sprzętu wspinaczkowego i turystycznego, którzy wykonują swoje bransoletki w oparciu o wysokiej jakości materiały, co przekłada się na ich wytrzymałość oraz dopracowaną stylistykę.

Wyświetl:
Producent
Twój wybór: Usuń wszystkie