Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Sznurowadła

Sznurowadła trekkingowe

Sznurowadła do butów trekkingowych muszą sprostać wymaganiom, jakie niosą ze sobą długie, wyczerpujące wędrówki po stromych, wyboistych lub błotnistych terenach. Buty górskie i turystyczne powinny prawidłowo przylegać do stopy nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach otoczenia i pogody. To zadanie spoczywa w dużej mierze na sznurowadłach- które mają się nie luzować samoistnie, a wielokrotna zmiana ich naprężenia nie może powodować rozciągnięcia czy przedwczesnego zniszczenia. Warto wyposażyć się w najlepszej jakości sznurówki, które odznaczają się dobrą trwałością i wytrzymałością.
W sklepie 8a.pl znajdą Państwo mocne sznurowadła przeznaczone do butów trekkingowych, wysokogórskich oraz niskiego obuwia turystycznego. Oferowane przez nas sznurówki wykonano w kilku różnych długościach, dzięki czemu możliwe jest ich optymalne dopasowanie do każdego rodzaju obuwia.

Wyświetl:
Rozmiar
Producent
Cena
    od do
Twój wybór: Usuń wszystkie