Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Sznurowadła

Dopracowane buty trekkingowe i górskie muszą być wyposażone w najlepsze sznurówki. Sklep 8a.pl zapewnia szeroki wybór modeli przeznaczonych do obuwia turystycznego i sportowego. Charakteryzują się one wysoką wytrzymałością oraz trwałością. To sznurowadła odpowiadają bowiem za optymalne dopasowanie obuwia do stopy. Wysoka jakość pozwoli skupić się na wędrówce, wspinaczce lub biegu, bez konieczności ciągłego poprawiania ich napięcia. Sznurówki o zróżnicowanej długości można z łatwością dopasować zarówno do wysokich butów górskich, jak i niskiego obuwia turystycznego czy biegowego.

Wyświetl:
Rozmiar
Producent
Cena
    od do
Twój wybór: Usuń wszystkie

Sznurówki to nie tylko dobór długości

Sznurówki do butów trekkingowych muszą sprostać wymaganiom, jakie niosą ze sobą długie, wyczerpujące wędrówki po stromych, wyboistych lub błotnistych terenach. Buty górskie i turystyczne powinny prawidłowo przylegać do stopy nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach otoczenia i pogody. To zadanie spoczywa w dużej mierze na sznurówkach, które mają się nie luzować samoistnie, a wielokrotna zmiana ich naprężenia nie może powodować rozciągnięcia czy przedwczesnego zniszczenia. Warto wyposażyć się w najlepszej jakości sznurówki do butów trekkingowych, które odznaczają się dobrą trwałością i wytrzymałością.

Zróżnicowane sznurówki – sklep 8a.pl to pełen wybór modeli

W sklepie 8a.pl zapewniamy mocne sznurowadła przeznaczone do butów trekkingowych, wysokogórskich oraz niskiego obuwia turystycznego. Oferowane przez nas sznurówki wykonano w kilku różnych długościach, dzięki czemu możliwe jest ich optymalne dopasowanie do każdego rodzaju obuwia. Jeśli musisz wymienić sznurówki, sklep 8a.pl z pewnością zapewni odpowiedni model.

Inne akcesoria do butów:

Stuptuty Wkładki Impregnacja i czyszczenie Nakładki zimowe Skarpety męskie