top

Adapter Skross Country Adapter Europe to UK

42,99 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
300 - 399,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 400 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 499,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
> 500 zł 0 zł! 0 zł!

Adapter Skross Europe to United Kingdom pozwoli na korzystanie ze sprzętu elektrycznego wyposażonego w europejską wtyczkę na terenie Wielkiej Brytanii oraz wielu innych krajów.

Przejściówki to w dzisiejszych czasach niezbędne wyposażenie każdego podróżnika. Pozwalają na korzystanie ze swoich urządzeń elektronicznych na całym świecie, szczególnie jeśli mamy do czynienia z innym rodzajem gniazdka. Zaprojektowane w Szwajcarii przejściówki to gwarancja najwyższej jakości wykonania i niezawodności, a także dopracowanego wyglądu.

Adapter Skross Europe to United Kingdom pasuje do kontaktów spotykanych w Wielkiej Brytanii oraz w wielu innych krajach o tym samym standardzie. Pozwoli ona zastosować urządzenia posiadające europejską wtyczkę bez bolca. Przejściówka świetnie nadaje się do suszarek, laptopów, smartfonów, aparatów i mnóstwa innych urządzeń elektronicznych.

Jeśli tylko wybierasz się w podróż do krajów gdzie występują gniazdka elektryczne takie jak w Wielkiej Brytanii, to koniecznie musisz się zaopatrzyć w ten adapter.

Przejściówka Skross Europe to United Kingdom może być przydatna w takich krajach i obszarach jak: Bahrajn, Bangladesz, Belize, Bhutan, Botswana, Kambodża, Cypr, Dominika, Falklandy, Ghana, Gibraltar, Grenada, Gujana, Hongkong, Irak, Jordania, Kenia, Kuwejt, Liban, Malawi, Malezja, Malta, Mauritius, Nigeria, Oman, Pakistan, Katar, Arabia Saudyjska, Seszele, Sierra Leone, Singapur, Wyspy Salomona, Sri Lanka, Tanzania, Uganda, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Wielka Brytania, Vanuatu, Wietnam, Jemen, Zambia, Zimbabwe.

Max. 13A, 3250W, 250V 

Specyfikacja techniczna:
Kolor Biały
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Skross Travel Adapters
Waga ok. 70 g

Adapter Skross Country Adapter Europe to UK - opinie klientów

0.0
0 opinie