Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Zestaw do prania puchu Grangers Down Wash Kit

  • Przepraszamy.
    Produkt chwilowo niedostępny.

Szczegółowe informacje o kosztach dostawy

Zestaw do prania puchu Grangers Down Wash Kit pozwoli przywrócić świeżość Twoim najcieplejszym kurtkom oraz śpiworom oraz wysuszyć je w optymalnych warunkach. Może być stosowany do puchu naturalnego oraz syntetycznego.

Dbałość o odzież oraz ekwipunek wypełniony naturalnym puchem to podstawa. Stosowanie odpowiednich środków pozwala znacznie dłużej cieszyć się pełnią właściwości gwarantowanych przez tego typu sprzęt. Opracowany przez firmę Grangers zestaw to pełen komplet, który pozwoli efektywnie wyprać i wysuszyć odzież z naturalnym puchem, a także puchem syntetycznym.

Podstawę stanowi środek piorący do puchu Grangers Down Wash. Nadaje się on zarówno do użytku w pralce, jak i prania ręcznego. Zapewni świeżość kurtkom puchowym i śpiworom. Ponadto przywraca sprężystość puchu, dzięki czemu może on ponownie zapewniać maksymalną izolację od zimna. Co ważne, płyn do prania puchu nie usuwa z niego impregnacji, dzięki czemu zachowuje on swoje wszystkie pierwotne właściwości.

Świetnym dodatkiem są 3 specjalne piłeczki. Ich zadaniem jest rozbijanie puchu w czasie suszenia w suszarce bębnowej. Dodane do suszonej kurtki lub śpiwora skutecznie przeciwdziałają zbijaniu się puchu w kulki.

Grangers Down Wash Kit najważniejsze cechy:

  • Preparat doskonale nadaje się do prania puchu naturalnego, jak i puchu syntetycznego;
  • Polepsza sprężystość puchu;
  • Skutecznie pierze już w 30°C;
  • Nie usuwa impregnacji hydrofobowych;
  • Załączone piłeczki zapobiegające zbijaniu się puchu w czasie suszenia w suszarce bębnowej;
  • Posiada certyfikat Bluesign®.

W skład zestawu wchodzi środek do prania puchu Down Wash o pojemności 300 ml oraz 3 „piłeczki” dodawane do suszenia.

Bluesign® jest określeniem standardu, który gwarantuje, iż wszystkie etapy produkcji danego produktu oraz rezultat końcowy, zostały odpowiednio sprawdzone pod kątem ograniczania negatywnego wpływu na środowisko naturalne– kontrolę przeprowadza sam Bluesign®. Firmy muszą jej udowodnić, iż w każdym etapie produkcji zachowane są określone normy. Projekt Bluesign® stworzyła szwajcarska firma Schoeller Textil AG. Organizację tworzy rada złożona z ekspertów w sprawach nauki, przemysłu, handlu, spraw konsumenckich oraz ekologii.

Masz pytania odnośnie produktu?

Zapytaj o produkt

Opinii: 0 Dodaj opinię

Produkty podobne