Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Parasole turystyczne

Parasole turystyczne – klasyczna ochrona przed deszczem

Parasol turystyczny świetnie sprawdzi się w terenie podczas długich wędrówek. Oferowane modele są niezwykle wytrzymałe, co sprawi, że stawią opór silnym porywom wiatru zapewniając skuteczną ochronę przed deszczem. Wielość modeli oraz wersji kolorystycznych pozwoli na indywidualne dobranie parasola trekkingowego pod kątem potrzeb jego użytkownika. Ich niewielka waga oraz kompaktowe rozmiary po złożeniu świetnie spiszą się w czasie dłuższych i krótkich wędrówek nie powodując dyskomfortu w trakcie transportu.
Sklep 8a.pl oferuje szereg funkcjonalnych parasoli turystycznych, które zostały wykonane z lekkich i bardzo wytrzymałych materiałów. Wzmacniane czasze tych parasolek trekkingowych skutecznie osłonią turystę przed deszczem pozwalając na komfortowe kontynuowanie marszu.

Wyświetl:
Producent
Cena
    od do
Twój wybór: Usuń wszystkie