OK

Praca

Stale podnosimy sobie poprzeczkę i robimy wszystko aby w branży internetowych sklepów górskich stać się liderem. Stawiamy na skuteczność działań i zadowolenie kupujących. Pragniemy z Twoją pomocą udoskonalić nasz system IT, prezentację produktów czy obsługę klientów. Stawiamy na ciągły rozwój nas jako firmy- dając przy tym szansę na rozwoju twoich umiejętności. Dołącz do zespołu 8a.pl!

Kogo aktualnie poszukujemy?

Grafik kreatywny

Miejsce pracy: Bojkowska 37M, 44-100 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie projektów graficznych na potrzeby newsletterów (Freshmail), www i kanałów social mediowych,
  • Twórcze przekładanie briefu na koncepty graficzne,
  • Dobór grafiki i obrazów z dbałością o wiodący branding wizualny,
  • Współpraca z agencją kreatywną przy większych projektach (reklamy drukowane, katalogi, kampanie wizerunkowe itp.),
  • Obróbka zdjęć na potrzeby portalu 8academy.pl,
  • Nadzór nad projektowaniem i składem ulotek, katalogów
  • Aktywny udział w projektach zespołu i wsparcie działu marketingu

Oczekujemy:

  • Praktycznej, biegłej znajomości Adobe Photoshop,
  • Ogromnej dawki kreatywności, pomysłowości i komunikatywności,
  • Doświadczenie w pracach nad projektami graficznymi i multimedialnymi (poparte portfolio),
  • Znajomości zasad związanych z projektowaniem graficznym na potrzeby online,
  • Zainteresowania najnowszymi trendami w zakresie tworzenia kreacji projektów graficznych,
  • Umiejętności zarządzania kilkoma projektami jednocześnie,
  • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy z czasem dynamicznie zmieniającymi się celami,
  • Terminowości, samodzielności i zorganizowania -otwartości na pracę z ludźmi i angażowania w prowadzone działania,
  • Dyspozycyjności – praca od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00

Oferujemy:

  • Pracę w kreatywnym zespole dla marki o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Możliwość realizacji projektów z jednej branży (outdoor, wspinaczka <3 ), pełnej globalnie rozpoznawanych marek,
  • Uczciwe wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności,
  • Komfort pracy – sympatycznych współpracowników, przyjazną atmosferę,
  • Nowoczesne biuro na Nowych Gliwicach
  • Perspektywy rozwoju zawodowego

Aplikacja powinna zawierać:

  • link do portfolio ( prosimy nie wysyłać plików z pracami)
  • CV

CV prosimy wysyłać na: praca@8a.pl podając w tytule nazwę stanowiska.

Prosimy o dołączenie klauzuli: “Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla procesu rekrutacji w Snap Outdoor spółka z ograniczoną odpowiedzialnością”

Magazynier

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu
  • Rozmieszczanie przyjętego towaru w wyznaczonych miejscach magazynu
  • Przygotowanie towaru do wydania zgodnie z listą zamówień
  • Sporządzanie niezbędnej dokumentacji magazynowej
  • Przeprowadzanie remanentów częściowych i całościowych
  • Prace porządkowe pozwiązane z funkcjonowaniem magazynu

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 2 lata doświadczenia
  • Wykształcenie min. średnie – zawodowe
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu zleconych zadań
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Odpowiedzialności

Nie wymagamy uprawnień na wózek widłowy (magazyn niskiego składowania).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stałe godziny pracy w systemie jednozmianowym (pn. – pt. 8:00 – 16:00)
  • Niezbędne narzędzia pracy