Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Plecaki do biegania

Plecak biegowy

Plecaki do biegania to jeden z niezbędnych elementów wyposażenia w czasie długodystansowych biegów górskich. Oferta sklepu 8a.pl sprawi, że każdy miłośnik biegania znajdzie model specjalnie dopasowany do swoich potrzeb, niezależnie od poziomu zaawansowania. Ultralekkie kamizelki biegowe z minimalistycznym wyposażeniem są najczęściej wybierane przez zawodników do startów w ultramaratonach górskich. Nieco bardziej rozbudowane plecaki do biegania doskonale sprawdzają się podczas treningów oraz wycieczek biegowych. Największe modele plecaków biegowych sprawdzą się podczas całodziennych wycieczek po górskich szlakach, odbywanych w szybkim tempie.

Plecaki do biegania są wykonywane z najlżejszych dostępnych materiałów, dzięki czemu nie stanowią dodatkowego obciążenia. Ponadto plecaki dla biegaczy są świetnie dopasowane do sylwetki, zapewniając maksymalną stabilizację bagażu. Aby zagwarantować swobodę, najczęściej przyjmują formę kamizelek biegowych bez pasa biodrowego, co pozwala na swobodny i dynamiczny bieg w trudnym terenie. Plecaki do biegania są najczęściej wyposażane w liczne kieszenie na elastyczne butelki z wodą oraz żele energetyczne, nierzadko spotyka się również intuicyjne mocowania do kijów biegowych. Wszystkie schowki są umieszczane w taki sposób, żeby dostęp do ich zawartości był jak najprostszy.

Wyświetl:
Rozmiar
Producent
Cena
    od do
Twój wybór: Usuń wszystkie