Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Plecaki i torby

Plecak turystyczny- podstawa każdego zdobywcy

Każda wyprawa może okazać się przygodą życia i nie może odbyć się bez podstawowego ekwipunku. Plecak turystyczny jest najważniejszym elementem każdej wycieczki. Wybierając plecak lub torbę turystyczną należy zwrócić uwagę na pojemność, ale i praktyczność. Podczas wyjazdu, nasz bagaż powinien pomieścić podstawowy sprzęt: turystyczny (śpiwór, kuchenkę), apteczkę, jedzenie na zakładaną ilość dni (najwygodniej liofilizaty), odzież odpowiednią do zakładanych warunków pogodowych w wariancie pesymistycznym.
W sklepie 8a znajdą Państwo największy wybór wśród sprzętu turystycznego- w tym oczywiście plecak i torby turystyczne dla niej oraz dla niego; duży wybór! Posiadamy plecaki i torby turystyczne, wspinaczkowe, na laptop, sportowe, rowerowe, narciarskie oraz miejskie. Nasze artykuły dostępne są w wersjach dla dzieci i dorosłych, chłopców i dziewczynek. Plecaki ze sklepu 8a.pl są wykonane z najlepszych materiałów i z pewnością będą Ci towarzyszyły na niejednej wyprawie.

Wyświetl:
Kategoria
Rozmiar
Producent
Cena
    od do
Twój wybór: Usuń wszystkie