Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Buty wysokogórskie

Buty wysokogórskie

Męskie buty górskie stworzone zostały w odpowiedzi na najbardziej wymagające warunki otoczenia, jakich możemy doświadczyć podczas turystyki wysokogórskiej i wspinaczki zimowej. Droga na najwyższe szczyty obfituje w zagrożenia. To obuwie spełnia wszystkie wymogi, by bezpiecznie doprowadzić nas do celu i następnie sprowadzić do bazy. Buty wysokogórskie zapewniają stopom najwyższy poziom ochrony termicznej, pełną stabilizację podeszwy- tak by można było stosować raki, świetną przyczepność do podłoża. Stanowią ważny element wpływający na szanse powodzenia każdej górskiej wyprawy na najwyższe szczyty czy najtrudniejszymi drogami. Buty ekspedycyjne mają być wytrzymałe, ale i wygodne, zabezpieczać mają stopy przed śniegiem i wodą, ale także pozwalać skórze oddychać, nawet przy niesprzyjającej pogodzie i intensywnym wysiłku.
Sklep 8a.pl posiada bogaty asortyment zimowych butów górskich, stworzonych do pokonywania nawet po raz pierwszy wytyczanych dróg. Naszym Klientom oferujemy modele kompatybilne z rakami – przeznaczone dla doświadczonych wspinaczy, a także lekkie obuwie górskie, idealnie w góry typu alpejskiego, przemierzane szybko z lekkim plecakiem. Zapraszamy do skorzystania z wyprzedaży profesjonalnych butów wysokogórskich.

Wyświetl:
Rozmiar
Producent
Cena
    od do
GORE-TEX® w obuwiu
Twój wybór: Usuń wszystkie