Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Namioty rodzinne

Namioty rodzinne doskonałe na wakacyjne wyjazdy i nie tylko

Wiele osób zastanawia się jaki namiot rodzinny wybrać. Aby ułatwić im wybór najwygodniejszego modelu, zgrupowaliśmy namioty rodzinne w jednej kategorii. Wszystkie charakteryzują się cechami, które przekładają się na wysoki komfort użytkowania w czasie dłuższych pobytów na kempingu. Namiot, w którym ma zamieszkiwać wiele osób, powinien być przede wszystkim duży, aby zagwarantować odpowiednią przestrzeń użytkową. Najpopularniejszym rozwiązaniem są namioty rodzinne 6 osobowe. Cechują się bowiem optymalną wielkością, która zapewnia wystarczającą ilość miejsca dla większości rodzin. W naszej ofercie dostępne są też oczywiście nieco większe oraz mniejsze namioty, aby każdy mógł wybrać model optymalnie dopasowany do jego potrzeb.

Wygodne i duże namioty rodzinne – cechy charakterystyczne

Oferowane przez nas modele to namioty rodzinne z dużym przedsionkiem i przestrzennymi sypialniami. Zapewniają one sporo miejsca wewnątrz. Jest to niezwykle istotne w czasie dłuższych pobytów, kiedy zabieramy ze sobą więcej rzeczy. Rozleglejsze sypialnie pozwalają zastosować duże, wygodne materace do spania, a większy przedsionek zaoferuje miejsce do spędzania czasu przy załamaniu pogody. Częstym dodatkiem są również okna zapewniające większą ilość światła w środku. Dobry namiot rodzinny charakteryzuje się dużą wysokością, dzięki czemu poruszanie się po nim jest bardzo łatwe. Ponadto posiada wywietrzniki, które pomagają w utrzymaniu prawidłowej temperatury w środku. Kluczowe jest też odpowiednie rozplanowanie wnętrza, aby każde pomieszczenie było łatwo dostępne i optymalnie spełniało swoją funkcję. Całość jest wspierana przez wytrzymałe stelaże, które dzięki odpowiednim oznaczeniom są łatwe do rozłożenia i pozwalają rozbić namiot w krótkim czasie.

Wakacje pod namiotem to niezapomniana przygoda

Wakacyjne wyjazdy pod namiot cieszą się coraz większą popularnością. Dzięki oferowanym przez nas namiotom, czas spędzony na łonie przyrody będzie fantastycznym przeżyciem dla całej rodziny. Namioty znajdujące się w naszej ofercie to dopracowane modele, które zapewnią komfort i staną się drugim domem w czasie licznych wyjazdów w cieplejszej części roku. Pobyt na kempingu będzie jeszcze przyjemniejszy, dzięki namiotom rodzinnym renomowanych producentów. Ich wieloletnie doświadczenie przekłada się na maksymalne dopracowanie najistotniejszych szczegółów konstrukcji.

Wyświetl:
Producent
Cena
    od do
Konstrukcja
Stelaż
Ilość wejść
Twój wybór: Usuń wszystkie