Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Namioty harcerskie i grupowe

Duże i wytrzymałe namioty harcerskie przygotowane specjalnie dla większych grup

Największe modele namiotów w naszej ofercie zostały przygotowane z myślą o większej ilości użytkowników. Doskonale sprawdzają się jako miejsce do spania w czasie obozów, szkoleń oraz innych zorganizowanych wyjazdów. Mocne konstrukcje oraz wytrzymałe materiały sprawiają, że są z chęcią wybierane na namioty harcerskie, które muszą niejednokrotnie wykazać się maksymalną wytrzymałością. Wysoka stabilność sprawia, że są najczęściej wykorzystywane podczas dłuższego biwakowania w jednym miejscu, kiedy namiotu nie trzeba często przenosić z miejsca na miejsce. Za tę niewielką niedogodność odwdzięczają się bardzo dużą przestrzenią użytkową. Przekłada się to na doskonałe właściwości noclegowe, ponieważ namioty z tej kategorii pomieszczą nawet bardzo duże grupy turystów.

Klasyczne harcerskie namioty to możliwość wygodnego noclegu na łonie przyrody.

Modele z tej kategorii są dostępne w wielu różnych wielkościach i kształtach. Z pewnością najwięcej przestrzeni zapewniają klasyczne konstrukcje o pionowych ścianach. Pozwalają na swobodne poruszanie się po całym namiocie i oferuję niezbędną wygodę nawet wtedy, kiedy namiot jest wypełniony ludźmi. Niezwykle charakterystycznie przestawiają się również namioty tipi o niemal kolistej podstawie i dużej wysokości. Ten typ schronienia przywodzi na myśl pionierskie czasy dzikiego zachodu, jednak nawet dzisiaj zapewnia wysoką funkcjonalność. Namioty harcerskie i grupowe są najczęściej oparte o bardzo wytrzymały stelaż, który jest wymagany do odpowiedniego zabezpieczenia grubego płótna, które częsty wykorzystywane jest do zadaszenia całości.

Niezliczona ilość możliwości

Duże namioty harcerskie i grupowe są wykorzystywane podczas obozów sportowych, kolonii, a także wielu innych wyjazdów gromadzących w jednym miejscu większą ilość osób. Namioty te są niejednokrotnie wyposażeniem campingów i pól namiotowych, oferując gościom wysoki komfort pobytu oraz przestrzeń nieporównywalną z innymi modelami. To optymalny wybór podczas dłuższego pobytu w jednym miejscu. Modele te stanowią doskonałe uzupełnienie naszej oferty namiotów. Wszystkie modele cechują się wysoką jakością wykonania oraz przemyślaną konstrukcją, która ułatwia ich rozbijanie i zapewnia wyśmienite cechy użytkowe.

Wyświetl:
Producent
Cena
    od do
Twój wybór: Usuń wszystkie