Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Kuchenki i kartusze

Kuchenki turystyczne na kartusze gazowe i paliwo stałe

Oferujemy profesjonalne kuchenki turystyczne, dzięki którym będziecie Państwo mogli przyrządzić ulubione potrawy na świeżym powietrzu. Lekki, kompaktowy palnik turystyczny o dużej mocy, zasilany gazem z niewielkiego kartusza, umożliwi przygotowanie posiłku niezależnie od panujących warunków pogodowych, niskich temperatur czy nasilonego wiatru. W asortymencie sklepu górskiego 8a.pl znajdziecie Państwo także kuchenki ekspedycyjne na różnego rodzaju paliwa (w tym benzynę), lekkie i kompaktowe kuchenki na paliwa stałe Esbit, a także coraz popularniejsze kuchenki z radiatorem zintegrowanym z naczyniem (Jetboil).
Oferujemy kuchenki turystyczne różnego rodzaju, rozmiaru i o różnej mocy, tak aby każdy mógł wybrać te odpowiednie dla swoich potrzeb i typu górskiej aktywności.

Wyświetl:
Rozmiar
Producent
Cena
    od do
Typ
Rodzaj palnika
Twój wybór: Usuń wszystkie