Praktyczny pokrowiec na plecak, który z jednej strony zabezpiecza przed mechanicznym uszkodzeniem plecaka, a z drugiej pełni rolę pokrowca przeciwdeszczowego.
Pokrowiec na plecaki od 60 do 90 litrów pojemności. Pokrowiec pełni z jednej strony funkcję ochronną przed mechanicznymi uszkodzeniami plecaka, a z drugiej strony jest jednocześnie pokrowcem przeciwdeszczowym. Osłonę przeciwdeszczową uzyskuje się przez
rozsunięcie suwaka pokrowca i schowanie odpiętej klapy w kieszeń pokrowca.
Detale:
- Dwie rączki do przenoszenia
- Kieszeń zapinana na suwak na górze pokrowca
Materiał: Nylon
Waga: 450 g
Pojemność: 60-90
Wymiary: 95 cm x 36 cm x 34 cm
Deuter - Ripstop - Nylon
POLIAMID (Nylon)
Lekka tkanina nylonowa o wytrzymałości nici 420 den. Powstała poprzez utkanie nici w strukturę kratki. Konstrukcja kratki, powoduje uzyskanie stabilnej, wytrzymałej i odpornej na rozerwania tkaniny przy jednoczesnym, zachowaniu jej lekkiej wagi. Od wewnątrz pokryta PU powodującym odporność na przemakanie.